Використовувати тариф на електроопалення можна в разі його документального підтвердження

26.02.2015

Тоді для розрахунку за спожиті послуги можна буде застосовувати тариф для населення, що проживає в будинках, облаштованих кухонними електроплитами та (або) електроопалювальними установками.

Інформація про новий тариф, а також дані про пільгу за її наявності мають бути внесені у договір про користування електроенергією між клієнтом і КИЇВЕНЕРГО. Зробити це можна в будь-якому з центрів обслуговування клієнтів Київенерго, надавши такі документи:

  1. Паспорт (або документ, який його замінює та засвідчує особу);
  2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;
  3. Документ про право власності та/або користування на об’єкт;
  4. Якщо Ви не є власником приміщення — довіреність разом із паспортом (або документом, який його замінює та засвідчує уповноважену особу);
  5. Погоджене з боку КИЇВЕНЕРГО завдання на проектування обладнання власного об'єкта або його частини (окремої квартири) кухонними електроплитами та/або електроопалювальними установками;
  6. Документ, що підтверджує введення в експлуатацію електронагрівального обладнання:


У практиці компанії КИЇВЕНЕРГО зустрічаються випадки, коли неправильне застосування тарифу призводить до виникнення боргу за електроенергію і, як наслідок, відключення приміщення від електропостачання. Адже крім самого клієнта про те, що він почав користуватися електричним опаленням або електроплитою, повинна знати енергопостачальна компанія, тобто КИЇВЕНЕРГО.

Перевірити, який тариф/пільгу враховує компанія КИЇВЕНЕРГО при нарахуванні сум до сплати за електроенергію, зручно в Особистому кабінеті на сайті www.kyivenergo.ua. Завдяки цьому веб-сервісу клієнт через інтернет отримує доступ до всієї інформації (в т.ч. до розрахунків) за своїм особовим рахунком. Скористатися Особистим кабінетом можна практично цілодобово за винятком короткочасних технологічних перерв.

Крім того, компанія КИЇВЕНЕРГО з кожним місяцем пропонує все більшій кількості киян відмовитися від абонентських книжок на користь рахунку – зручного і сучасного способу розрахунків за електроенергію.

Рахунок допомагає впорядкувати розрахунки за спожиту електроенергію між клієнтом і КИЇВЕНЕРГО. Якщо раніше мешканці столиці могли помилково сплатити за світло більше або менше, ніж потрібно (через арифметичні помилки, неправильно застосований тариф, незареєстровані пільги тощо), то рахунок усуває ці проблеми. У ньому застосовується єдиний типовий спосіб розрахунку суми до сплати, а також вказані всі дані, на основі яких формується сума до сплати. Завдяки рахунку клієнт може контролювати нарахування – це набагато простіше, ніж робити їх самостійно. 

 

http://kyivenergo.ua/