В Японії число станцій для підзарядки електромобілів перевищило кількість звичайних заправок

18.02.2015
Навіть незважаючи на те, що під час підрахунку фіксували як громадські станції підзарядки, так і ті, що знаходяться в приватному користуванні (так звані «мініпункти в домашніх умовах») результат все одно вражає. Особливо враховуючи той факт, що звичайних автозаправок в Японії нараховується «усього» 34 000. 
 
Динаміка розвитку інфраструктури для електромобілів вражає навіть експертів. Адже такі машини були представлені на авторинку відносно недавно, в той час як авто з бензиновим двигуном існують вже друге століття. Як зазначають спеціалісти, позитивній динаміці дуже сприяють самі автовиробники, які намагаються не відставати від загальної «екологічної моди», представляючи у своїх лінійках моделей хоча б одну-дві машини на електродвигунах. 
 
Проте навіть електромобілі для Країни висхідного сонця найближчим часом можуть стати «далеким минулим». Після того, як в Японії почалися продажі першого в світі серійного авто з водневим двигуном (седан Toyota Mirai), експерти прогнозують новий етап розвитку автоіндустрії. Хоча інфраструктура для таких авто слабо розвинена, та й споживачі ще не звертають на них належної уваги, проте до 2030, за прогнозами спеціалістів, кожен десятий з проданих в Японії автомобілів міститиме водневий паливний елемент. Враховуючи фактор швидкості поширення в країні усіляких технологічних новинок, можливо, водневі авто стануть популярними набагато раніше.
 
http://ecotown.com.ua/