У Дарницькому районі компанія КИЇВЕНЕРГО провела тепловізійне обстеження житлових будинків

13.02.2015

Днями сертифіковані енергоаудитори від компанії КИЇВЕНЕРГО провели тепловізійну зйомку для своїх клієнтів, що мешкають на Харківському масиві. Таке обстеження є лише частиною процесу зі збору даних про об'єкт. На черзі — складання балансу споживання та розподілу енергії та визначення джерел її нераціонального використання.

Далі фахівці розроблять перелік необхідних енергозберігаючих заходів для об'єкта, запропонують план для їх впровадження і розрахують вартість реалізації енергоефективних заходів.

Усю цю інформацію клієнти КИЇВЕНЕРГО отримають у формі детального звіту з енергетичного аудиту об'єкта (включаючи енергетичний паспорт).

Розібратися в документі допоможуть фахівці, що проводили енергоаудит. Вони прокоментують висновки аудиту, нададуть вичерпну інформацію про те, як запропоновані заходи з енергоефективності позначаться на платежах за електроенергію та комунальні послуги.

Крім того, компанія КИЇВЕНЕРГО готова надати клієнтам технічний супровід у реалізації заходів, допоможе обрати надійного підрядника та підкаже, як скласти бізнес-план для інвестора з впровадження проекту.

Варто зазначити, що паралельно компанія КИЇВЕНЕРГО запустила енергоаудит своїх адміністративних будівель. В умовах гострого дефіциту енергоресурсів у країні важливо розуміти, де відбуваються основні втрати енергії. Це дозволить розробити план заходів зі зниження витрат води, електроенергії та опалення.

 

http://kyivenergo.ua/news/211