Італійці створили яхту на сонячних вітрилах

11.02.2015

Довжина незвичної яхти на сонячних батареях становить 55 метрів. На судні можуть розміститися 10 гостей та 8 членів екіпажу. Ззовні палуба повторює форму заокруглення устричної раковини. А для того, щоб гості почували себе ще більш комфортно під час «сонячного» відпочинку, палубу яхти звільнили від риболовецького спорядження.

Головний салон відділено від зони їдальні, тож його можна використовувати у якості кінотеатру. Нижня палуба вміщує каюти екіпажу, чотири гостьові каюти та апартаменти власника, де знайшлося місце для «пляжного клубу» з висувною платформою-басейном. Крім того, на яхті навіть передбачені відсіки для двох гідроциклів та двох каное. 

Проте головна особливість яхти – це, звичайно, її вітрила, створені з гнучких сонячних кремнієвих батарей. Поверхня вітрил вміщує близько 2500 панелей, загальна площа яких складає 2052 м².  

Сонячні вітрила здатні виробляти близько 355 кВт/год. Також у машинному відділені розміщено спеціальні акумуляторні батареї для накопичення «енергії сонця». 
 
http://ecotown.com.ua/