Екологічна продукція стає популярнішою - IKEA

11.02.2015

«Екоприхільність» в основному відображається у матеріалах компанії, які вона застосовує для виробництва своєї продукції. Відомо, що ІКЕА – один з найбільших у світі споживачів деревини у сфері роздрібної торгівлі. Проте уся деревина для виробництва меблів компанії сертифікована Радою Підтримки Лісництва (Forest Stewardship Council, FSC) як така, що вирощена в екологічних умовах. Крім того, у деяких випадках на виробництві використовують перероблене дерево. Понад 40% деревини, яку компанія використала під час виробничої діяльності у 2014 році, отримала сертифікат FSC або пройшла вторинну переробку.

Цікаво, що серед освітлювальних приладів ІКЕА, проданих у минулому році, близько 75% працюють на світлодіодах. А до вересня 2015 року компанія планує збільшити їх частку до 100%. 
Крім того, більше 75% бавовни для текстильних виробів ІКЕА було придбано у виробників, які підтримують політику екологічності та застосовують на своєму виробництві менше хімічних і водних ресурсів.
 
У 2015 році компанія ІКЕА планує інвестувати близько €1,5 млрд у проекти з розвитку відновлювальних джерел енергії, зокрема у будівництво вітряних ферм та встановлення сонячних панелей на виробничих будівлях компанії. На даний час у володінні ІКЕА знаходяться 224 вітряних турбіни та встановлено 700 000 сонячних панелей по всьому світу. Так, минулого року ІКЕА інвестувала значні кошти у будівництво власної вітряної ферми на території США. Коли нові екологічні потужності будуть ведені в дію, вони вироблятимуть третину енергії, яку компанія використовує у своїх магазинах, розподільчих центрах та заводах на території США.
 
http://ecotown.com.ua/