Зареєстровано законопроект, що передбачає звільнення електромобілів від оподаткування

06.02.2015
Логіка депутатів у даному випадку проста: новий закон дозволить електротранспорту бути конкурентоспроможним, що призведе до скорочення споживання нафтового палива і газу та зменшити забруднення повітря в містах. 
 
Законопроект передбачає тимчасове звільнення (до 1 січня 2020 року) від оподаткування податком на додану вартість та акцизним податком операції з ввезення на митну територію України та поставки на митній території України транспортних засобів, оснащених електричними двигунами. Також (тимчасово до 1 січня 2020 року) пропонується звільнити від оподаткування ввізним митом транспортні засоби, оснащені електричними двигунами. Крім того, то таких товарів не будуть застосовувати заходи нетарифного регулювання зовнішньої економічної діяльності, встановлені діючим Податковим Кодексом та законами України.
 
Якщо дана законодавча ініціатива буде прийнята, Урядові необхідно буде протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом розробити Концепцію розвитку транспорту, обладнаного електричними двигунами та інфраструктури для його функціонування. Зокрема, необхідно буде передбачити механізм введення пільгових умов по ввезенню елементів живлення до такого виду транспорту та обладнання для його інфраструктури.
 
http://ecotown.com.ua/