Великі столичні підприємства домовилися знизити споживання електроенергії

25.01.2015

Угода укладена 31 грудня 2014 року ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», Київською міською державною адміністрацію, інспекцією Держенергонагляду в м. Києві та столичними підприємствами. Ще 9 підприємств готують відповідні документи для підписання Угоди.

На сьогодні серед підписантів Угоди:

ПАТ «Комбінат будіндустрії»; АТ «ІМПЕРІАЛ ТОБАККО ПРОДАКШН УКРАЇНА»; ДП «Національний центр Олександра Довженка»; ПАТ «Карлсберг Україна» у м. Києві; ПАТ «Київська кондитерська фабрика «Рошен»; ПрАТ «ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О.Патона»; ПАТ «Київський завод «РІАП»; ПАТ «ДБК – 4»; ПАТ «Оболонь»; КДВП «Контакт» УТОГ; ВАТ «Меридіан» ім. С.П.Корольова; ДП «Київприлад»; ПАТ «Укрвторчермет»; ПАТ «Київполіграфмаш»; ПАТ «Київський суднобудівний – судноремонтний завод»; Інститут геохімії і мінералогії; ТОВ «Новий друк»; ТОВ «Агромат - Декор». 

Відповідні документи для підписання Угоди готують:

ПрАТ ЗБВ «Поліськсільбуд»; ПП «НТЦ Редуктор»; ТОВ «Агромат-Декор»; Інститут металофізики; Інститут неорганічної хімії; Інститут геохімії; ДАХК «Артем»; ТОВ «Київська бісквітна фабрика»; ПАТ «Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування».

Документ є відкритим і передбачає подальше зростання кількості підписантів, які погоджуються економити електроенергію за власною ініціативою, засвідчуючи відповідальне та небайдуже ставлення до складної ситуації в українській енергетиці. Нагадаємо, метою документу є самостійне добровільне зниження підписантами обсягів споживання електроенергії та недопущення введення в дію спеціальних графіків аварійних відключень (СГАВ) у Києві.

Підписанню Угоди передували зустрічі представників енергопостачальної компанії та влади з керівниками промислових підприємств, торгово-розважальних центрів і торгових мереж, де обговорювалися кризова ситуація в енергетичній галузі України та пропозиції щодо самостійного зниження споживання електроенергії.

У перелік основних заходів, передбачених Угодою, входять зниження підписантами споживання електроенергії на 30%, перенесення початку робочого дня на 12:00, зниження навантаження від освітлення, теплових завіс, анімації, зовнішньої та внутрішньої реклами та ін. Прийняття та виконання Угоди столичними підприємствами з високим рівнем енергоспоживання, до яких відносяться ТРЦ та офісні будівлі, дозволять ефективно виконувати вказівки диспетчера об'єднаної енергосистеми України, чітко дотримуватися лімітів з використання електроенергії, знижуючи тим самим загальний дефіцит електроенергії в країні.

Угода покликана знизити ризик відключення від електропостачання підприємств - підписантів документа - однак не є гарантією того, що у разі застосування графіків аварійних відключень підприємство не буде відключено від електропостачання. Документ є відкритим для підписання всіма підприємствами столиці.

 

http://ua-energy.org/post/50146