У 2015 році ще майже 10% столичних будинків планується обладнати тепловими лічильниками

22.01.2015

На сьогодні 46,8% будинків, опалення та гаряче водопостачання яких забезпечує "Київенерго", обладнані будинковими лічильниками тепла. До кінця 2015 р. компанія планує збільшити цей показник до 56,2%, встановивши 1,6 тис. будинкових лічильників.

В цілому, щоб обладнати всі будинки столиці, необхідно близько 13 тис. лічильників (включаючи заміну тих, термін експлуатації яких закінчився). Це завдання вирішується спільними зусиллями "Київенерго" та КМДА за кошти власної інвестпрограми компанії та державного бюджету. У 2015-2018 рр. "Київенерго" за власний рахунок планує встановлювати щорічно 1,5-2 тис. будинкових лічильників.

“Зважаючи на зростання тарифів на комунальні послуги, у коректному визначенні об’ємів споживання зацікавлені як мешканці столиці, так і енергопостачальна компанія. Ми докладаємо максимум зусиль, аби найшвидше, враховуючи наявні технічні та фінансові можливості, обладнати лічильниками якомога більше будинків. Окрім цього, ми вживаємо заходів щодо підвищення якості обліку теплоенергії на всіх етапах, починаючи з власних теплоджерел (котельні, станції теплопостачання, ТЕЦ, теплопункти”, — зазначив директор СВП “Київські теплові мережі” "Київенерго" Є.Глушак.

 

http://ua-energy.org/post/50062