Європейський марафон електромобілів розпочнеться у Києві

21.01.2015

Марафон братиме початок зі столиці України 4 червня та проходитиме під патронатом принца Монако Альберта ІІ. Марафон екологічно чистих автомобілів триватиме 6 днів та пройде за маршрутом Київ – Монте Карло.

Співорганізатором заходу зі сторони України виступатиме проект Shooter Костянтина Євтушенко (власник інвестиційної групи МЕРІТ), за словами якого марафон буде розділений на декілька етапів. За попередньою програмою, перший етап стартує 4 червня з Києва до Кузнецовська (Рівненська область).

«Чому саме це місце? Тому що у Кузнецовську розміщена атомна електростанція, а це частина незалежності України, що генерує потрібну електроенергію для наших електромобілів. Такими чином ми відмовляємося від імпорту енергоносіїв, зокрема бензину», - пояснив Євтушенко.

Другий етап буде прокладений від Кузнецовська до Львова, де має відбутися тематичний захід з популяризації тематики електромобілів. Потім марафон прокладатиме собі шлях через Краків, Любляну, Братиславу і далі до фінішу в Монте-Карло.

Організатори з боку України наголошують, що Electric Marathon за своїм статусом є аналогом Євро 2012 в світі електротранспорту.

http://ua-energy.org/post/50033